3D Mask Rinoplasti Op. Dr. Yakup AVSAR

Kusursuz güzellik kadın ya da erkek olsun her insanına arzu ettiğidir. Kusursuz güzelliğin baş tacı olan burun ise yüzün tüm algı temasını oluşturup tam olarak bel kemiğidir. Burunun yüzün yapısına uygun olmaması sebebi ile sima olarak çok farklı bir görünüş oluşurken, tam olarak uyumlu olan bir burun ile kusursuz güzelliğe en büyük adımda atılır.

Burun estetiği sonrasında takılan tamponlar sebebi ile hastalar oldukça güç nefes alırken son derce rahatsız edici bir dönemde yaşıyorlardı. Teknolojinin ilerleyişi ile buna da son veren hekimler, tamponsuz burun estetiği (rinoplasti ) uygulaması sayesinde bu sıkıntılı döneminde yaşanmamsının sağlıyor.

3D Mask Rinoplasti

3d Maske Yöntemi İle Sonucu Görmeniz Mümkün

Burun estetiği yaptırmada en çok çekinilen ise sonucun da bu değişimde memnun kalınıp kalınmayacağıdır. Bu algıya son veren 3d maske yöntemi ile estetik sonrası halinizi görmeniz artık hayal değil. 3d maske uygulaması konusunda geliştirdiği yöntemler ile adını duyuran Op. Dr. Yakup Avşar, bu uygulama ile burun estetiği konusunda büyük bir gelişmeye imzasını attı. Heykeltıraş estetik cerrahi alanında uygulanabilen bu yöntem ile hastanın burun estetiği öncesi fotoğrafı çekiliyor. Burun operasyonu sonrasındaki görüntüsünü eline alarak görebilmesi için hazırlanan sistem ile hazırlıklar tamamlanıp 3d mask print uygulaması ardından elde edilir.

3d maske burun estetiği ile operasyon sonrasında nasıl bir yüz ile karşılaşacağınız net bir şekilde elinizde olur. Hiçbir tereddüt yaşamadan yaptırabileceğiniz ameliyat ile sonrasında oluşacak olan görüntünüzü heyecan ile bekleyebilirsiniz. Avşar Mask uygulaması ismi verilen bu yöntem ile yeni yüzünüz ile öncesinde tanışma fırsatını elde edersiniz.

3d Avsar Mask Rinoplasti

3d Avsar Mask Rinoplasti

Daha Kısa Sürede Yeni Görünüme Kavuşmanın Yolu

Video-endoskopik burun estetiği diğer adı ile mikrorinoplasti sayesinde de hastalar arzu ettikleri yeni görüntülerine daha kısa süre de kavuşurlar. Bu uygulama da hassas olan damarlar hasar görmeden operasyon yapılır. Hekimlere çalışma kolaylığı sağlayan endoskopi cihazı sayesinde istenen görüntüye kavuşulması için yapılması gereken işlemler daha rahat hareket edilerek uygulanır. İstenmeyen hazarlara sebebiyet vermeyi azaltan bu uygulama teknoloji de tıp alanında uygulanan büyük bir gelişmedir.

3D maske yöntemi ile robotik bir öne görünümü elde edilmesinin ardından hastaya uygulanan operasyon sonrasında uzun zaman süren tedavi yöntemi maalesef hastalar için oldukça sıkıntı yaratan bir dönemin başlangıcı oluyordu. Tamponun yarattığı sıkıntı ve tamponun oynaması durumunda oluşan kanama gibi durumlar sebebi ile de korku yaşayan hastalar bu durum ile de karşılaşmak zorunda kalmıyor.

3d Mask

3d Mask

Burun içerisine yelleştirilen sistem zaman ile eriyerek yok oluyor ve hasta rahat nefes alma imkânına sahip olmasının yanı sıra ağrı ve sızısı da en aza indiriliyor. Endoskopi cihazı ile yapılmış olan ameliyatsız burun estetiği operasyonu sayesinde hastalar da oluşan morluk ve şişlik en az seviyeye inerken bazılarında bu durum hiç yaşanmaz. Damar ve dokulara zarar vermeden yapılabilen endoskopik burun estetiği ile yeni görüntünüz ile çok kısa süre de sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Burun estetiği uygulamasında oldukça ilerleyen teknolojinin yanı sıra hekimlerimizin üstün gayreti ile muhteşem sonuçlarda ortaya çıkıyor. 3D maske uygulaması sırasında beğenmediğiniz ya da değişmesini arzu ettiğiniz burun şekliniz anında değiştirilerek size tekrar sunulur. Siz beğenen kadar devam eden bu uygulama sonrasında, operasyon öncesinde birçok burun şeklinin yüz hatlarınız da uygulamasını görerek en ideal olan burun şeklini seçerek, kavuşmanız için karar vermenizde kolaylaşır.

https://www.youtube.com/watch?v=n8lfpgsrSIs

Op. Dr. Yakup Avşar resmi iletişim bilgileri

yakupavsar.com
facebook.com/avsarestetik
instagram.com/avsarestetik

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir