Burç İstanbul Proje Özellikleri

MHM Yapı A.L. tarafından hayata geçirilen proje, tek blok üzerindeki toplam 40 kattan oluşmaktadır. 40 ayrı kat içerisinde yer alan 300 ayrı konutta yer alan daireler ise genellikle 2+1 olarak tasarlanmış durumdadır. Ancak Burç İstanbul projesi içerisinde istisnalar dahilinde 1+1, 3+1 ve 4+1 daireler de yer almaktadır.

Burç İstanbul projesi kapsamında tasarlanan bütün daireler aynı şekildeki dizayna sahiptir. 2+1 özellikli olan daireler 107 metrekarelik alanlıdır. Burç İstanbul projesinde 3.000 metrekarelik AVM, 15.000 metrekarelik ise otopark bulunmaktadır.

Burç İstanbul Daire Özellikleri

Proje çerçevesinde yer alan 40 ayrı katın her birinde ise 9 ayrı bina bulunmaktadır. Beylikdüzü, metrobüs hattı ve E-5’e yakın olan proje, 40 katlık yuvarlak estetik mimarisiyle de büyük bir ilgi çekmektedir.

gayrimenkul-9

Burç İstanbul projesindeki daireleri ihtiyaç ve istek kapsamında birleştirerek 3+1 daire olarak da temin edebilirsiniz. Projedeki dairelerin tamamı VRF sistemi ile ısıtılmaktadır. Son derece lüks olan daireler güvenlik seviyesi de yüksek olan dairelerdir.

Stratejik Konumda Yer Alan Özel Daireler

İstanbul Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, Beykent Üniversitesi gibi üniversitelere yakın olan projedeki daireler aynı zamanda şehir merkezine ve toplu taşımaya da yakındır. Konut kiralamak isteyen kişilerin de ilgi gösterdiği dairelerin kira ücretleri ortalama olarak 2.000 TL’dir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir