Dekorasyon Boyada Son Teknoloji

Günümüzde, teknolojinin hayatımızdaki yeri giderek artıyor. Sadece elektronik eşyalar ya da benzeri konularda değil, artık her alanda teknoloji ile iç içeyiz. Teknolojinin geliştirdiği ürünlerden bir tanesi de, dekoratif boyalar.

dekorasyonda boya

dekorasyonda boya

Dekoratif boylarda son teknoloji bir ürün yapıldı. Hybrid boyalar, iç mekan boyaları olarak geliştirildi ve hayatınızı kolaylaştıracak birçok yenilik barındırıyor.

Hybrid Boya Özellikleri

Ülkemizde DYO markasının geliştirdiği boyalardan olan hybrid boyaların en önemli özelliği kimyasal direncinin bulunması.Bunun yanı sıra; güçlü leke itici özelliği, darbe ve çizilmelere karşı diğer ürünlerden daha çok direnç göstermesi de etkileyici özellikleri arasında.

dekorasyonda boya

dekorasyonda boya

Uygulaması da, diğer boya uygulamalarına göre daha kolay. Fırça ve rulo yardımı ile yüzeylere daha kolay uygulanabiliyor.Kolay temizlenebilme özelliği ve leke tutmayan yapısı ile ev ekonomisine de katkıda bulunuyor diyebiliriz.

dekorasyonda boya

dekorasyonda boya

Aynı zamanda güçlü bir ısı yalıtımı da sağlayan bu ürün, duvarlardaki ve yüzeylerdeki, küf ve rutubetlenme sorununu da ortadan kaldırabilecek nitelikte.Son yıllarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan ürün, önümüzdeki yıllarda teknolojik yenliliklere göre değişim geçirecek.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.