Diona Doğum Leke Kremi

Birçok bebekte görülen doğum lekelerinin sebebi tam olarak bilinmiyor. Bazı bebeklerde doğum anından itibaren bazılarında ise belli bir zaman sonra cilt lekeleri oluşuyor. Bu doğum lekeleri zamanla kendiliğinden kaybolabildiği gibi ciltte kalıcı olarak yer edinebiliyor. Pigmente olarak tanımlanan doğum lekeleri ömür boyu kalıcı oluyor ve hatta zamanla büyüme eğiliminde bulunabiliyorlar. Bu kalıcı doğum lekelerinin Diona doğum leke kremi sayesinde giderilmesi mümkün oluyor.

diona leke kremi

diona leke kremi

Diona doğum leke kremi pigmentasyon azaltıcı maddeler içeriyor. Bu özelliği ile kalıcı olan pigmentli doğum lekerine karşı oldukça etkili olan ürün, kahverengi ve koyu lekelerin ton yoğunluğunu indirgiyor ve azaltıyor. Aydınlatıcı etkilerinin yanı sıra cilt rengini temel bir ahenkle dengeliyor.

Formülü

B ve E vitaminleri ciltteki matlık ve parlaklıkları dengeliyor. Vücut için yararlı olan bu vitaminler cilt yüzeyindeki hücrelerin normal sağlığına kavuşmasını sağlıyor.

 

Cell Active-White ve İllumiscin bileşenleri pigment dağılımına yardımcı oldukları için doğum lekelerine karşı oldukça etkili oluyorlar ve aydınlatıcı özellikleri cildin tamamına dengeli bir parlaklık kazandırıyor.

Zeytin yaprağı hücre yenileyici özelliği sayesinde ciltteki doğum lekelerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

Su teresi A,C,D vitaminleri içeriyor ve aynı zamanda güçlü bir antioksidan.

Salyangoz özü ise cildin kendini tazeleyip yenilemesinde yardımcı oluyor.

Diona doğum leke kremi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bu ürünü satın almak üzere  http://www.dionalekekremi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir