Estetik Alanında Yenilik 3D Avşar Maske

Sağlık kavramı, hayatımızın tam ortasında yer alan bir kavramdır. Her şeyden önce hayatımızı ikame ettirecek bütün unsurlar, sağlıkla yakından alakalıdır. Sağlığımızın el verdiği sürece yaşarız, onun el verdiği sürece mutlu ve huzurlu oluruz. Aksi durumlarda, ilk önce psikolojimiz bozulur. Sonrasında ise, diğer çöküntülerle birlikte sağlığımızı kaybetme noktasına geliriz. Sağlık her şeyden önce gelir sözü, boşuna söylenmiş bir söz değildir. Bunun altında, son derece kuvvetli bulgular ve kavramlar yer alır.

Ülkemizde, gelişmelere paralel olarak modern tıbbın da geliştiğini söyleyebiliriz. Modern tıp, plastik cerrahiyi de içerisine alan geniş bir dünyadır. Yurt dışı kaynaklı operasyonlar, bir zaman sonra ülkemizde yaygın bir hale geldi ve artık estetik operasyonlar lüks olmaktan çıktı. Sağlık her şeyden önce geliyor sözünü boşuna söylemedik, sağlığımız bizden estetik operasyon yaptırmamızı istiyor ise, mecburen bu talebi yerine getirmeliyiz. En çok sorunun yaşandığı uzuv olan burun, sağlık açısından kritik bir değere sahiptir. Burun estetiği, sağlık koşulları göz önüne alınarak yapıldığı zaman, zaruridir. Bunun haricinde ki uygulamalarda, güzellik kıstası ön plana çıkacaktır.

Avşar 3D Mask Rinoplasti

Avşar 3D Mask Rinoplasti

Estetik alanında Avşar Mask Konuşuluyor

Güzellik uğruna da elbette ki bıçak altına yatılır. Bu da bir hayat görüşüdür ki, zaten bu görüşün yaygınlık kazanması sonucunda, bugün ülkemizde plastik cerrahi önemli bir noktada yer alıyor. Aksi bir durum söz konusu olsaydı modern tıp, sadece kavram olarak kalırdı zihinlerimizde. Güzellik uğruna bıçak altına yatma fikri, gelişmelerin ana fikri oldu. Burun estetiğinde kesin ve kalıcı başarı yakalamak için, 3d maske yöntemi uygulamaya sokuldu. Bu uygulama sayesinde, yapılması planlanan buruna ulaşmak daha kolaylaştı. Bu alanda özellikle Op. Dr. Yakup Avşar ismi ön plana çıktı. Geliştirmiş olduğu tekniklerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Avşar, plastik cerrahi konusunda başarılı bir geçmişe sahiptir. Bugün gelinen noktada, birikimlerinin ve deneyimlerinin payı büyüktür.

Tıp dilinde rinoplasti adı verilen burun estetiğiyle alakalı yapmış olduğu çalışmalar, takdire şayandır. Robotik rinoplasti uygulaması, hayal edilen buruna ulaşılması noktasında oldukça işe yarayan bir uygulama olma özelliğine sahip oldu. Bu uygulamanın mimarı olan Avşar, çalışmalarının meyvesini de aldı hem de kısa bir süre içerisinde. Estetik operasyonlara daha çok kadınların ilgisinin olduğunu söylersek, kadınların dünyasında Avşar’ın önemli bir yere sahip olduğunu, rahatlıkla ifade edebiliriz.

Sağlık İçin Atılması Gereken Adımları Atın

Nefes alıp verme fonksiyonlarının temel olarak sağlandığı organ olan burun, sağlığımız açısından önemli bir misyona sahiptir. Bu misyon, ona önem vermemizi gerektirir. Sağlığımızı düşünürken, bu denli kritik önemlere sahip olan uzuvlarımızı da mutlaka düşünmemiz gerekir. Estetik operasyon yaptırmak için değil de, sağlığımızı negatif yönde etkileyecekse eğer, burun estetiğine mutlaka yönelmeliyiz. Aksi durumlarda, bizleri sıkıntılı ve zorlu günler bekliyor olacaktır. Burnumuzda et olabilir, damarlar farklı bir konumda yer alabilir, bu durumlar sağlığımızı tehdit eden durumlar olur. Bunun önüne geçmek için, tıbbi müdahale kesinlikle şarttır.

Bu bazen estetik operasyon olur, bazen kulak burun boğaz uzmanının çözüm geliştirmesi ile olur. Mutlaka olması gerekir, bu tür rahatsızlıklar üstüne gidilmezse, sonucunda daha ağır bedeller ödenir. Bunun önüne geçmek için, her zaman önleyici adımları atan taraf olmak gerekiyor. Önleyici adımlar, bizleri sağlığa kavuşturacak adımlar olacaktır. Sağlıklı, daha rahat nefes alınabilen bir ortamda yaşamak, ne kadar güzel olurdu öyle değil mi? O halde yaşadığınız özellikle burnunuzla alakalı yaşadığını bu tür sorunlarda, mutlaka uzman bir hekime görünün. Onun direktifleri doğrultusunda, atılması gereken adımları da, muhakkak atın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.