Ev Dekorasyonunda Gri Tercihi

Kuşkusuz son dönemlerde ev ve iş yerlerinde yenilik yapmak isteyen insanların ev dekorasyonunda boya olarak tercih ettikleri renk tercihi gri olmuştur. Gri görüntü olarak birçok mobilya ile şık bir bütünlük yapabileceğiniz eşsiz güzellikteki renktir. Rengin boya olarak kullanılmasının dışında duvar kağıdı olarakta tercih edilmesi de popüler etkenlerden birisidir.

gri ev dekorasyonu

gri ev dekorasyonu

Gri renkler içerisinde çok kullanışlı olarak nitelendirilen renk olmuştur. Dezavantajı  ise bulunduğunuz yeri normalden daha  küçük göstermesidir. Gri duvar kağıdını koyu ve açık gri şeklinde düşünmek mümkündür. Gri’nin desenleri tonları da tercih edilen duvar kağıtlarından birisi olmuştur. Ancak desenli gri tercih etmek, evinizin normalden karışık görünmesini sağlar.

Grinin Benzersiz Uyumu

Birçok zamanda kişinin gözünü yorar. Gri duvar kağıdının bulunduğu yerlerin aydınlatması da çok zor değildir. Bu nedenle kolaylıkla evlerde de tercih edilir. Evin her alanında kullanabileceğiniz gri duvar kağıdı, üzerine yapacağınız şık ve uyumlu tablo ile daha hareketli hale gelecektir. İkili renk şeklinde kullanabileceğiniz gri duvar kağıdını dilerseniz sadece tv’nin arkasına da kullanabilirsiniz.

Kalitesine göre silinebilir özellikte olan gri duvar kağıtları uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kalite ve güzelliktedir. Kanvas tablo ya da küçük şık çerçeveler kullanarak yaşam alanlarınızı çok daha farklı hal getirebilirsiniz. Aydınlatma ürünlerde spor veya aplik seçimi yaparak gerek grinin gerekse de üzerinde yer tablonu daha şık görünmesini sağlayarak büyüleyici bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir