G810 Orion Spectrum Klavye

Bilgisayar teknolojisinin önemli çözüm ortaklarından olan logitech firması, oyun severler için geliştirdiği yeni çalışmaları tanıtmaya devam ediyor. Ünlü teknoloji firması Logitech ve Ubisoft İşbirliği ile G810 Orion Spectrum klavye geliştirdi.  8 Mart tarihinde piyasaya sürülecek olan The Division oyunu alanlar, geliştirilen bu klavyeyi de hediye olarak alabilecekler.

klavye

klavye

Oyunlar Daha Keyifli Oynanacak

Hassas ve uyumlu özel romer mekanik tuşları sayesinde pratik ve kolay kullanım sağlayan piyasa da yer alan diğer klavyelere oranla % 25 daha hızlı olan G810 Orion Spectrum oluşturulan aydınlatma sistemiyle fark yaratmaya devam ediyor.  Renk paletleri içerisinde klavyenin her tuşu ayrı ayarlanabilir özellikte olup, oyun sırasında komut renklerinde farklılaşma oyun sırasında keyifli kullanım sağlıyor.

klavye teknolojisi

klavye teknolojisi

Oyun severlerin merakla beklediği G810 Orion Spectrum 23 Şubat tarihinde teknoloji mağazalarında satışa sunuldu ve satış fiyatı ise 699 TL olarak belirlendi. Son derece sağlam yapıya sahip G810 Orion Spectrum klavye ile tutkunu olduğunuz oyunları keyifli bir şekilde oynayacaksınız. G810 Orion Spectrum klavye The Division oyunu ile hediye edilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.