Gribin İlacı Maden Suyu

Yazın uykuda olan soğuk algınlığı, grip ve benzeri hastalıklar kışın gelmesiyle birlikte insanların hayat kalitelerinde düşüş yaşamalarına sebep oluyor. İçinde C vitamini bulunduran doğal aromalı maden suları burada destek anlamında büyük önem taşıyor.

Maden suyu gribe bire bir

Maden suyu gribe bire bir

Meyve Suyu Kadar Önemli

Doğal aromalı maden suları, taze sıkılmış meyve sularından daha fazla vitamin barındırıyor ve bağışıklık sistemimizi önemli ölçüde destekliyor. Aynı zamanda doğal mineraller de barındıran doğal maden suları, hücre sağlığına ve fonksiyonlarını yerine getirmelerine de katkı sağlıyor.

Doğal maden sularının içinde bulan demir bağışıklık sistemine destek vererek, yorgunluğu azaltıyor. Ayrıca kanın kırmızı hücrelerinin oksijenlenmesine yardımcı oluyor.

Özellikle C vitamini ihtiva eden doğal maden suları, kış aylarında mineral desteği sağlamasının yanı sıra 60 miligram C vitamini almanıza olanak sağlıyor.

Maden suyunun faydaları

Maden suyunun faydaları

Bağışıklık Sistemini Destekleyici

Bildiğiniz gibi bağışıklık sisteminin kuvvetli olması hastalıklara yakalanma riskimizi en aza indiren etken. Bu bağlamda Doğal maden sularının içinde bulunan kalsiyum, magnezyum, sodyum gibi mineraller ve florür, sülfat gibi iyonların bedenin fizyolojik fonksiyonları üzerinde olumlu destekleri olduğu biliniyor.

Günümüzde faydaları daha da çok fark edilen doğal maden suları, kış hastalıklarına karşı korunmamızda bize önemli ölçüde destek sağlayan gıdalar arasında yerini güçlendiriyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir