Hızlı Kilo Vermek İsteyenler İçin 5 Altın Yöntem

Yapılacak düzenli diyet ve düzenli spor ile ayda 1 ila 5 kilo arasında verilecek kilo oldukça normaldir. Fakat kilo vermek için her türlü yöntemi kusursuz bir şekilde denemenize rağmen hala kilo veremiyorsanız bir de bu 5 altın yönteme bir göz atın.

nasıl kilo verilir

nasıl kilo verilir

 

Hızlı Kilo Vermek İçin 5 Altın Yöntem

  1. Öncelikle diyet listenize sadık kalarak ana öğünlerinize yoğurdu ve salatayı yiyerek başlayın. Bu sayede ana yemeğe geçene kadar kendinizi doymuş hissedersiniz ve ana yemeği daha az yemeye başlarsınız.
  2. Yemeğe başlamadan önce ve yemek esnasında su içmeniz midenizin dolmasına ve böylece daha az yemek yemenize yardımcı olacaktır. Bu sayede de kısa sürede kilo vermeyi başarabilirsiniz.
  3. Yemek yerken karbonhidrat içerikli yiyecekleri yemeğin en son evresine bırakırsanız yemeğin sonuna doğru kendinizi doymuş olarak hissedeceğiniz için daha az karbonhidrat tüketimi gerçekleştirmiş olursunuz.
kilo vermek

kilo vermek

  1. Ara öğünlerinizi kaçırmayın. Ara öğünler ana öğünlere kadar acıkmanızı engelleyerek sofraya aç oturmanızı engelleyecektir. Bu sayede daha az yemek yemenize yardımcı olacaktır.
  2. Karnınızı tok tutmaya yarayacak gıdalara sofranızda daha fazla yer vererek de hızlı kilo vermeniz mümkün. Bağırsaktaki iyi bakterilerin sayısını arttırmaya yarayan ev yapımı turşular, göbek çevresindeki yağın erimesinde müthiş bir yardım yağlayan yoğurt, içeriğindeki yağlar sayesinde daha çabuk acıkmanızı engelleyecek ceviz, yiyeceklerinizin glisemik indeksini düşürecek limon ve metabolizmanızı hızlandıracak olan kırmızı acı biber sayesinde hızlı kilo vermeniz mümkün.

Bu öneriler doktor kontrolü ile uyguladığınız düzenli diyet ve yaptığınız düzenli spora rağmen veremediğiniz kilolarınızı hızlıca vermenize yardımcı olacak önerilerdir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir