Küçük Banyonuz İçin İdeal Dekorasyonlar

Genel olarak İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehir olan kentlerimizde yeni mimari anlayışı ve yoğun kalabalık dolayısı ile evler oldukça küçük ebatlara sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Bu durumda özellikle de banyolarda bazen içinden çıkılmaz durumların yaşanmasına neden olabiliyor.

Küçük Banyonuz İçin İdeal Dekorasyonlar

Küçük Banyonuz İçin İdeal Dekorasyonlar

 Küçük Banyolar İçin Fonksiyonel Öneriler

 

Ancak dekorasyonun zengin dünyası içerisinde küçük banyo dekorasyonu için son derece fonksiyonel, konforlu ve şık çözümler insanlara sunulabiliyor. Misal olarak küçük olan banyonuzda gereksiz eşyaya kesinlikle yer vermemelisiniz. Ayrıca ferah bir banyo atmosferi yaratabilmek için mümkün olduğunca büyük ayna kullanmaya önem göstermelisiniz.

Küçük Banyo Modelleri

Küçük Banyo Modelleri

 

Küçük banyo dekorasyonu için özellikle de daha açık tonlardaki renkleri tercih etmeniz hem görselliğin daha kaliteli olmasına hem de içinizin açılmasına olanak sağlayacak bir ferah görünüme sahip olabilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Bu ufak banyo dekorasyon tüyolarının yanı sıra banyonuzda kesinlikle fonksiyonel mobilyalar kullanın. Yani birden fazla dolap kullanmak yerine banyonuzun en uygun yerinde kullanacağınız şık ve fonksiyonel bir dolap hem tüm eşyalarınızı bir araya toplayabilmenize hem de banyonuzda zaten fazla olmayan yeri daha az işgal edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.