Midi Etek Kombin Önerileri

Midi boy etek giymek vücut hatları, boy ve kilo da hesaba katılnca giymesi biraz dert, kombinlerken sıkıntı yaşanılan bir kombin parçasıdır. Midi boy etek modası geçmeyen zamansız bir çizgide olduğu için yaratıcı fikirlere ve doğru birleşmelere her zaman açık bir platformdadır.

midi etek modelleri

midi etek modelleri

Midi etek kombinleri yaparken dikkat edimesi gereken en önemli durum kısa boylu bayanların midi boy eteklerden uzak durması gerektiğidir.Midi etek özellikle bahar aylarında ideal bir tercih olabilmektedir. Yırtmaçlı kalem modelinden volanlı modellere kadar bir çok seçenek zevke ve stile göre tercih edilebilmektedir.

Midi Etek Seçimi ve Doğru Kombin Nasıl Olmalıdır?

Fit bir vucuda sahip değil iseniz basen problemleriniz var ise lastikli midi boy etekleri tercih edebilirsiniz. Yaza uygun yül ve dantelli modelleri şık bir blüz ile kullanaraksadaletler ile tamamlayabileceğiniz kombinler doğru bir seçim olacaktır. Bluzün rengi nin koyu olması ise daha doğru bir tercih olcaktır.

midi etek modelleri

midi etek modelleri

Fit vucuda sahip uzun bayanlı bayanlar deri midi etekleri kalem modellerden tercih edebilir ve kombinin stiletto ve beyaz gömlek ile tamamlayarak son derece şık ve seksi bir görünüme sahip olabilirler.

midi etek modelleri

midi etek modelleri

Spor şıklık tercih eden bayanlar ise spor kumaştan midi boy etekleri , penye gibi, deri ceket, bluz ve sneakers ayakkabı modellerinden biriyle tamamlayabilirler.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir