Muhteşem Konteyner Evler

Gündelik hayat, bulunduğumuz yaşam alanlarından başka bir yerde yaşama şansı tanımıyor bizlere ne yazık ki. İş hayatının sosyal hayatın önüne geçmesi, bu durumun en temel taşını oluşturuyor. Bir an için bu hayatın dışına çıktığınızı düşünün, hayal edin ve farklı bir yerde gözlerinizi açacağınızı düşünün. Hayatınıza o andan itibaren ayrı bir renk gelecek.

konteyner ev

konteyner ev

 

Renk gelmesinin yanı sıra, hayata karşı olan bakış açınız değişecektir. Yaz aylarında mesela yerleşik bir tatilden ise, gezgin bir tatil programı yapın. Süreli bir tatil programı ile kendinizi sınırlandırmak yerine, biraz daha sınırları genişletin. Otel odalarına mahkum bir tatil programı yapmaktansa, her gün bir başka yerde gözlerinizi açacağınız bir tatil programı yapın.

Yazlıkçılar Geri Döndü

Son dönemde insanlarda bu minvalde bir değişim var. Özellikle depremler ile gündeme gelen konteyner evler, son dönemde bambaşka amaçlar için kullanılıyor. Normal işlevinin dışına çıkan bu evlerde, farklı dekorasyon uygulamalarıyla adeta bambaşka yaşam alanları ortaya çıktı. Kentin dışında yazlık alanlarda uygulanan bu tasarımlar ile tatil köyü fikirleri de en azından bir kesim için rafa kalkmış gibi duruyor.

konteyner evler

konteyner evler

 

Eskinin moda tabiri olan yazlıkçılar, konteyner evler ile yeniden moda bir tabir olmaya başladı. Bu evlerin en temel özelliği, isteğe göre baştan yapabiliyorsunuz. Bu sene başka, diğer sene daha başka bir tasarımı yaparak, her sene kendisini yenileyen bir konseptle tatilinizi geçirebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir