Nişantaşı Pilates Yeni Aletlerle

Spor merkezlerine daha önce gidenler bilerler ki bazı spor aletleri kullanılmayacak derecede kötüdür. Eskiyen spor aletleri, sağlıksız ortam, yetersiz havalandırma spor merkezlerine gidenlerin en çok şikayetçi olduğu başlıklardır. Şimdi İstanbul’da açılacak olan Nişantaşı Pilates spor merkezi müşterilerinin şikayetçi olduğu tüm konulara çözüm getirerek herkesin seveceği bir spor merkezi konumunda.

Yeni aletlerle pilates

Yeni aletlerle pilates

Nişantaşı pilates ilk sizin kullanacağınız pilates ekipmanları, hijyenik ortamı, temiz havalandırması, uzman eğitmenler ve uzun yılların deneyimiyle bölge halkına hizmet vermeye hazırlanıyor. Daha önce Ankara ve İzmir de hizmet veren 21 Waypilates Nişantaşı şubesiyle de kapılarını İstanbullulara açıyor.

En Yeni Spor Aletleriyle Nişantaşı Pilates

Yeniliğin, temizliğin öncüsü olarak ilk kez İstanbul’da hizmet veren Nişantaşı pilates hizmet kalitesinden herkesin faydalanması için franchising sistemiyle bayilikler verip şubeler açıyor.

Ekonomist dergisinin yaptığı araştırmayla geleceğe dönük yatırım yapılacak en iyi kurum olarak seçilen 21 Waypilates herkesin pilates sporundan faydalanması için franchising sistemiyle kazancına ortak arıyor. Sizde bu kazanca ortak olmak isterseniz www.nisantasipilates.net adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir