Paraflaş Sistemleri Ve Özellikleri

Kamera flaşına eşit derecede bir ışık üreten paraflaş bu sayede çekimleri mükemmel seviyede tamamlanmasını sağlamaktadır. Paraflaş çeşitleri oldukça fazladır. Seçkin markalar tarafından dizayn edilip, üretilmiş olan paraflaş sistemleri sizlerle buluşuyor, ayrıca son derece düşük fiyat seçenekleriyle satın almanızı kolaylaştırıyor. İhtiyacınız olan paraflaş sistemleri minimum düzeyde bütçeyle satışa sunuluyor.

Tek başına veya gruplar halinde kullanabileceğiniz paraflaş ürünleri, ortamlarda çeşitli ruh hallerini yada desen ve renk oluşturmak içinde harika bir seçenek olamaktadır. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz, yön verebileceğiniz bu sistemler, mekanlarda istediğiniz her türlü atmosferi kolay bir şekilde yaratmanızı sağlamaktadır. Seçenekleri bol olan paraflaşlar hem elektrikli hem de akülü paraflas olarak tercihinize bırakılmıştır.

Modeller Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Son derece hızlı geri dönüşüm süresine sahip olan paraflaş set seri çekimlerle de kullanılabilen ürünler arasındadır. Aynı zamanda hızlı şarj özelliğine sahip olan ve kısa ışık patlamaları sağlayan ürün modellerine de mutlaka göz atmalısınız. Göz dolduran tasarımlarıyla ve kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz, hemen ardından hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabileceğiniz bu ürünler, kalitesiyle de ön plana çıkıyor.

Seçkin Paraflaş Markaları

Sorunsuz ve uzun kullanım ömrü beklentisini rahatlıkla karşılayan stüdyo paraflaş çeşitlerini incelemenizde yarar var. En çok satılan markalar arasında; Fomex, Profoto, Elinchrom, Golden Eagle, Hensel, Broncolor, Visico, Star, Excalla, Godox, Multiblitz, Fotexon ve Westcott gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Seçkin markalar tarafından geliştirilen bu ürün çeşitlerini inceledikçe piyasadaki diğer markalarla arasındaki farkları rahatlıkla görebileceksiniz.

Tüm dünya genelinde tercih edilen paraflaş set ürünlerini, site üzerinden dilediğinizi seçerek sadece tercih ettiğiniz markanın listelenmesini sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler arasında ikinci perde ve ilk perde senkron mod seçenekleri bulunan paraflaşları da görebilirsiniz. Nokta vuruşlu LCD ekranlı olan modelleri de seçeneklerimiz arasına ekledik.

Paraflaş’da Uygun Fiyat Avantajı

Kolay ve hızlı bir şekilde, tüm teknik özellikleri hakkında bilgiler alabileceğiniz, 2’li ve 3’lü paraflaş setlerine uyumlu olan çok farklı aksesuarlar ile birlikte kullanılabiliyor. Beğendiğiniz ürün modelinin üzerine tıkladığınızda tüm teknik bilgileri görebilirsiniz. Bu sayede hangi ürünün sizler uygun olduğunu daha kolay görebilir ve doğru kararlar verebilirsiniz.

Yeni teknolojilerle geliştirilen ürünler, bu sayede kullanıcının beklentilerini fazlasıyla karşılamayı amaçlamaktadır. Akülü paraflas ürünü, dış çekimler için mükemmel bir seçeneğe dönüşebiliyor. Son derece hızlı şarj süresiyle uzun süreli çekimler yapabilirsiniz. Akülü paraflas bu özelliği ve dizaynı sayesinde tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır.

Golden Eagle Paraflaş TX250 2’li Seti İncelemesi

– 50 W modelleme lambası
– 250 W flaş stüdyo flaşı
– GN 65 (ISO100 1M)
– flaş süresi 1/800
– renk sıcaklığı: 5400K ± 200K
– geri dönüşüm süreleri: 0.5-2.5s

Kutu İçeriği;
– 2 x TX 250 Flaş kafası
– 2 x Işık ayağı 190 Stand
– 2 x Softbox 50×70
– 1 x Kablosuz radyo bağlantısı

Golden Eagle Paraflaş DX600 Led Işıklı İncelemesi

– Döküm aparatı ve dayanıklı alüminyum gövde
– Bowens adaptörü
– Dahili alıcı ve tetik ışığı kontrol edebilir
– Flaş süresi 1//8000
– 4 grup 4 kanal ile toplam 16
– A2 grup, her kanalı kontrol edebilir
– 25 w led Işık

Özellikleri:
– Model : DX 600
– Güç (WS) : 600 W/S
– Kılavuz Numarası (GN) : 99 (ISO100 1M)
– Renk Sıcaklığı : 5400K ± 200K
– Flaş süresi : 1/800 (t = 0.5)
– Kanal : 16 Kanal
– Soğutucu fan : Evet
– Yerleşik alıcı : Evet
– Geri dönüşüm zamanı: 0.5-0.7s
– modelleme lambası: 25W led
– Şebeke Girişi : AC200-240V / 50Hz

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir