Pötikare Giymenin İncelikleri

Pötikare deseni bu aralar oldukça sık kullanılır hale gelen bir desen oldu. Hem tatlı ve şirin bir görünüme kavuşturması hem de moda ve trend hale gelmesi bu durumda büyük etken olabilecek nedenlerdendir.

Biz de bu makalede okuyucularımız için pötikare desen kullanımı ile ilgili bazı detaylar ve incelikler hakkında bilgiler paylaşmak istedik.

Pötikare kıyafet

Pötikare kıyafet

Bayanlarda özellikle gençlerde bu yaz sıklıkla göreceğimiz pötikare iyi bir kombin ile kişiyi oldukça tarz ve havalı bir görünüme ulaştırabilir.

Pötikare Tüyoları

Pötikare dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri kuşkusuz ki pötikare ile özdeşleşen 1950 yıllarının gözde oyuncusu Brigtte Bardot. Kendisi nikahında bile pötükareli bir gelinlik tercih eden biri olarak bu desenle özdeşleşti.

Pötikare deseni

Pötikare deseni

Pötikare desen günlük giyim tarzında kullanılması uygundur. Resmi ve ciddi ortamda kullanılması önerilmez. Eğlenceli kişiliklere daha uyumludur.

Bu deseni kullanıyorsanız eğer yine aynı desenden bir parça ile kombin yaratabilirsiniz. Mesela pötikareli etek ile aynı pötikarede bir bandana ya da flar tercih edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir