Sevgililer Gününde Ne Giyinmemeli?

Sevgililer günü yaklaşmışken herkes sevdiği kıza ya da erkeğe ne alacağını ve beraber nasıl vakit geçireceğini düşünmeye yavaş  yavaş başladı. Hediye seçiminden sonra o gün ne giysem diye bayanlar şimdiden kara kara düşünüyordur. Bu yazıda biz siz değerli okuyucular için sevgililer gününde ne giyinmemeli gerektiğinden söz etmek istedik.

sevgililer günü

sevgililer günü

Sadelikten Vazgeçmeyin

Sevgililer günü özel bir gün. Bu nedenle çiftler özel bir şeyler yapmak isterler. Bayanlar özellikle de abartıyı sevenler o günkü giyimi biraz abartabiliyor. Mesela abiye giyiniyor. O gün abiye veya çok ağır bir elbise tercih etmenizi tavsiye asla etmiyoruz. Ayrıca çok fazla makyaj yapmaktan lütfen kaçının.

sevgililer günü abiye

sevgililer günü abiye

Bayanlar bu gün benim için özel mantığı ile yola çıkarak malesef abartabiliyor. Normalde yaptığınız kadar makyaj yapın. Baştan aşağı kırmızı giymenize gerek yok. Herkes böyle bir kural var gibi kırmızı giymenin peşinde ama. Biz sizlere önermiyoruz. Ayrıca saçlarınızı da abartmayın ve abartılı topuzlardan uzak durun. Sevgiliniz kaçabilir. Son olarak da sizlere önerimiz fazla topuklu ayakkabı tercih etmeyin. Mümkün olduğu kadar sade olun.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir