Haberin Merkezi CNN Kanalı

Her zaman köklü çalışmalarla, öğretici ve güncel gelişmelerle ilerleyen CNN TV hafta içi ve hafta sonları tüm alanlarda gerekli yayın akışları sunuyor. Uzman kadrosu ve başarılı çalışanlarıyla her geçen değişik projelere imza atan CNN TV geçmişten gelen deneyimleriyle beraber kalite çizgisini ilerletiyor. Köklü geçmişiyle beraber günümüze köprü gibi uzanan yayınlarıyla da her bakımdan farklı alternatiflerle bize bu gelişmişliğini gösteriyor.

cnn türk

cnn türk

CNN Türk yayın akışı kanalda her sezon farklı dizilerle, birbirinden farklı eğlence yarışmalarıyla ve bilgi programlarıyla seyircilere sunuluyor. CNN Türk yayın akışının her hafta içi sabah 06.00 da Güne Merhaba ile başladığını görebilirsiniz. Daha sonra saat 09.00 civarlarında Parametre programı yayında yer alıyor. Saat 10.00 da haberleri yayından takip edebilirsiniz. Haberlerden hemen sonra ise Spor, Ekonomi, Hava durumu ve Günlük programlar CNN Türk yayın akışında çeşitlilik gösteriyor.

CNN Türk ile Spor Vizyon

Daha çok Ekonomi, Spor ve Haber alanında bilgiler sunan CNN kanalı Spor Vizyon programıyla hem dünyadan hem de spor alanlarında her daim bilgiler sunuyor. Spor Vizyon bu alanda canlı programlarla da seyircilerine haberler aktarabiliyor. Çeşitliliği ve güncelliği sağlayarak seyircilere de kolaylık sunan Tv yayın akışı farkıyla sizde tüm kanallara anında erişim bulabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir