Lazer Epilasyon Ankara Neden Yaygın

Kırışıklık, akne ve çeşitli cilt hastalıkları yaşayan insanların günlük yaşamında uyguladıkları tedavi yöntemleri genelde dermatolog ve güzellik merkezlerinde yapılmaktadır. Özellikle kıl gibi bayanların büyük sorun yaşadığı cilt sorunlarında yaygın olarak kullandıkları tedavi ve cilt bakım yöntemi lazer epilasyon olmuştur.

Lazer

Lazer

Lazer epilasyon yöntemi ülkemizde birçok kentte hastane, dermatolog ve güzellik salonunda uygulanmaktadır. Lazer Epilasyon Ankara gibi metropol kentlerde oldukça yaygın yapılmaktadır. Bu merkezlerden hanımların en çok ilgi gösterdiği adres Dermatolog Dr. Fulya Tezel olmuştur. Kliniğin son teknoloji ürünlerle, cazip fiyat koşullarında başta lazer epilasyon olmak üzere, cilt bakımı, çatlak tedavisi ve dövme silme işlemi yapılmaktadır. Sağlıklı şartlarda garantili şekilde yapılan bu uygulamalar, bayanların daha pürüzsüz bir cilde sahip olmasını sağlıyor. Dr. Fulya Tezel dövme silme uygulaması da yapmaktadır.

Dövme Silme İşleminin Yan Etkileri Var Mı?

Lazer ışını ile dövme silme işlemi küçük parçacıklara ayrılıp çöpçü hücrelerle ile vücuttan atılmaktadır. Dr. Fulya Tezel tarafından uygulanan dövme silme işlemi %95 başarı ile yapılmaktadır. Her renk dövme boyasının çıkarılabildiği bu uygulamanın kişiler için alerji ve kaşıntı dışında hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Dövme silme işlemi sonrasında dövmenin silindiği alan yandığı için soğuk su ve buz uygulaması yapılmalıdır. Sıcak su ile banyo ve sauna gibi sıcak uygulamalardan birkaç gün uzak durulmalıdır. Sağlıklı şartlar altında uygun fiyat koşulları ile lazer epilasyon ve dövme silme işlemi hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için http://www.drfulyatezel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. Nazmi dedi ki:

    Lazer epilasyonunun yaygın olmasının sebebi kesinlikle en ideal tedavi yöntemi olmasıdır. Ben de sivilce izleri için tercih etmiştim ve oldukça memnun kalmıştım. Lazer epilasyon ile cilt konusunda hiçbir şey imkansız değil.

  2. Çağdaş dedi ki:

    Lazer epilasyonun yaygın olmasının birçok sebebi var. Başlıca sebepleri; iz bırakmaması, daha rahat olması. Lazer epilasyon doktorlar tarafından da çokça tercih ediliyor. Birçok avantajı bulunduğundan lazer epilasyon yaygın diyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir