Evin Gözdesi Salonlar

Salonlar, hane halkının acil toplanma alanı, günlük sohbetler merkezi, eve gelen misafirleri ağırlama bölümü, TV odası, kısaca her şeydir. Evimizin her yeri çok özeldir ama salon dekorasyonuna daha bir özen gösterilir. Bugünlerde salonunuz gözünüze demode görünmeye başladı ise radikal bir değişikliğin zamanı gelmiş demektir.

salon

salon

 Zamansız Renksiz Kanepelerinizi Renklendirin!

Sade renklerden oluşan, hatta renksiz sayabileceğimiz bir kanepe büyük bir yatırımdır. Fakat ne zaman aldığınızı bile hatırlamıyorsanız, bir revizyona ihtiyaç yok mudur sizce? Eminiz ki hala taş gibi duruyordur. Salon dekorasyonunun demirbaşı olan kanepenizi rengarenk minderler, cıvıl cıvıl desenli kırlentler ile süsleyebilirsiniz. Hem eski kanepe modeliniz yepyeni bir görünüm kazanmış hem de salonunuzda fark yaratmış olursunuz.

salon dekoru

salon dekoru

Eski Kanepeye Yeni Arkadaş

Salonunuzda bir yenilik yapmak için yeni bir berjer veya kanepe eğer yeriniz de müsait ise (yoksa da açabilirsiniz belki) mükemmel bir fark yaratacaktır. Eski kanepenize tezat olacak şekilde kırmızı, yumurta sarısı, saks mavisi gibi canlı bir renk seçerseniz çoh hoş bir görsel etki kazanılmış olur. Üstelik yeni bir oturma alanı kazanırken salonunuza da yeni bir soluk ve enerji getirecektir!

You may also like...

1 Response

  1. Nergis dedi ki:

    Salonlar biz kadınlar için çok değerlidir. En güzel eşyaları oraya koyarız ve bi zarar gelmesin diye gözümüz gibi bakarız 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir