Asma Tavan Sistemleri

Yaşadığımız mekânlar önemlidir. İnsanların kalite bir yaşam sürmesinin en önemli faktörlerinden birisi de bulundukları alanların onların mutlu olmasını sağlayacak şekilde dekore edilmesinden geçer biraz da.

Son yıllarda dekorasyonda sıkça kullanılan asma tavan sistemleri ise evlere, işyerlerine oldukça hoş bir görünüm veriyor.

Adından da anlaşılacağı üzere bu sistemler tavanların çok daha güzel görünmesine olanak veren ama bunun yanında yalıtım, aydınlatma gibi içinde farklı özellikle barındıran dekorasyon çalışmaları.

asma tavan modeli

asma tavan modeli

Asma Tavan Sistem Modelleri

Temelde asma tavan sistemlerini kendi içinde ikiye ayırmak mümkün:

  • Modüler asma tavan sistemleri
  • Mono blok asma tavan sistemleri

Bu sistemlerden hangisinin yaptırılacağı ise tamamen kişi veya kurumların zevkine kalan bir durum olduğundan birinin diğerinden daha özel olduğunu söylemek güç.

banyo asma tavan

banyo asma tavan

Asma Tavan Yaptırmadan Önce

Eğer bulunduğunuz yerlere böyle bir sistem yaptıracaksanız bu alanda kendini kanıtlamış ve doğru referansları olan bir firma ile çalışmak durumundasınız ki işte tam bu noktada Rigips markalı ürünler devreye giriyor ki siz bu çok özel markanın ürünlerini temin etmek için İç Anadolu Bölgesinde Işık Dekorasyonla iletişime geçip gönül rahatlığı asma tavan yaptırabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. yusuf dedi ki:

    evinizin dekoru için tavanlarda önemli bir detaydır, çok güzel detaylandırmalar var bunun için bi iç mimara başvurabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir