Saç Kaynakta Son Teknoloji “Mikro Jel Kaynak”

Son yılların en popüler trendleri arasında yer alan saç kaynak yöntemlerinden birisi de mikro jel kaynak. Bu yöntem özellikle teknolojiye paralel olarak gelişme göstererek müşterilerine uzun ömürlü bir kullanım kolaylığı sunuyor. Diğer saç kaynak yöntemlerine nazaran daha pratik ve daha doğal bir görünüm elde etmenize imkan tanıyan bu saç kaynak metodu farklı ortamlarda sorun teşkil etmeden kullanılabiliyor.

mikro jel kaynak

mikro jel kaynak

Öncelikle mikro jel kaynak nedir? Bu soruyu cevaplamak gerekirse yöntemin geniş teknoloji aletleri ve malzemeleri ile hazırlanarak doğallık sunduğunu söyleyebiliriz. Son teknoloji, eşsiz ve etkili olan mikro jel kaynak metodu artık Türkiye’de kolaylıkla uygulanıyor. Gür saçlara ve daha dolgun ve hacimli modellere sahip olmak istiyorsanız sizde mikro jel kaynak yöntemine başvurabilirsiniz. Bu yöntem tutamlar halinde uygulanabildiği gibi tek tek saç tellerine uygulanması ile de etkili sonuçlar verebiliyor.

saç kaynakları

saç kaynakları

Mikro Saç Kaynak Yönteminin Avantajları

Mikro jel kaynak yönteminin en avantajlı yanı ise saça uygulanan kapsüllerdir. Saça uygulanan bu mikro kapsüller saça yakından bakıldığında bile fark edilmez. Gün içinde yada uyurken bile saçta var olan bu kapsüllerin hiçbir zararı yoktur. Sizde mikro jel kaynak nedir?

saç kaynak fiyatları

saç kaynak fiyatları

Sorusuna daha detaylı cevaplar arıyorsanız Atrium Paris Kuaför size saç kaynak yöntemleri konusunda detaylı bilgiler sunuyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir