Çilek Kokusu Son Bölümüyle İzleyenleri Ekrana Kilitledi

Bu yaza damgasını vuranlardan biride yaz dizileri oldu. Yaz dizilerinin diğerlerinden farkı, daha renkli ve daha canlı olmasıdır. Her kanalda yeni sezonda önemli dizileri alt edebilecek güçte yaz dizileri var. Bu diziler arasında Star ekranlarında izleyenlerle buluşan Çilek Kokusu bir tık daha önde görünüyor.

Çilek Kokusu Dizisi

Çilek Kokusu Dizisi

İzleyenler Gün Sayıyor

Çilek Kokusu

Her hafta Çarşamba günleri ekranlara gelen Çilek Kokusu, yayınladığı gün tüm kategorilerde liderlik ipini göğüsledi. Gold Film’in yapımını üstlendiği dizinin başrollerini, Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Mert Ekin Daymaz oluşturuyor. Birbirinden zıt iki karakterin tesadüfen Bodrum’da tanışması ve İstanbul’da da karşılaşması yeni bir aşkın habercisi oldu.

Son bölümde Aslı karakterinin kafası epey karıştı. Çünkü kavga etmekten sıkılmadığı Burak ona karşı bir şeyler hissettiğini itiraf etti. Burak’tan uzak durmak istese de bunu başaramaz. Hem aynı evde olmaları hem de Eda’nın doğum gününde karşılaşmaları önemli sahnelere sebep oldu. Aynı zamanda Eda’da abisi Volkan ile Aslı’yı barıştırmaya çalıştı. Sürprizlere sahne olan 8.bölümün ardından dizinin takipçileri heyecanla gün sayıyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir