Yeni Sezon Yaz Trendleri

Yaz ayının özel desenleri bu sezon daha canlı renkleri ve konseptiyle. Sıcak havalarda giyeceğiniz kısa üstler bu yıl yine revaçta. Ceket içine giyebilir ya da kapri pantolon ile salaş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Yüksek belli ve kısa şortlar bu yıl moda. Uzun ceketler ile kombinlenebilir. Çiçek desenli ve baskılı kıyafetler ise yaza yeniden damgasını vuruyor.

2017 yaz trendi

2017 yaz trendi

Asimetrik Yaz Kıyafetleri

Önü kısa ve arkası uzun olan etek ile elbise modelleri yine modanın gündeminde. Eteklerin yanı sıra gömleklerde de bu tarzı bu yaz göreceksiniz. Hayvan desenli kıyafetlerde özellikle asimetrik modeller her zaman kendini gösterir. Yılan derisi, leopar ya da timsah derisi modellerden oluşan kıyafetler sizleri daha canlı gösterir.

Omuzları açıkta bırakan kayık yakalar ise özellikle plaj kıyafetlerinizi hareketlendirecek. Dantel elbiseler, dantel bluz ve etekler ise bu yılın moda trendleri. Işıltılı kumaşlar ise yaz gecelerinin vazgeçilmezleri.

asimetrik kombin

asimetrik kombin

Püskül modası ise özellikle kıyafetleri hareketlendiriyor. Kendinden desenli ve baskılı kumaşlar ise yaz kıyafetlerine daha bir anlam yüklüyor.

Yaz gecelerinde tek omuzlu elbiseler bu yıl moda. Boncuklar ve danteller omuz kısmını hareketlendiriyor. Pileler yeniden moda. Ceketten elbiseye tüm kıyafetlerde peplum modası hakim. Farklı renk ve desenleri bir arada kullanmak bu yazın en önemli özelliği. Yaz kıyafetlerinde yuvarlak omuzlar ve transparan kollar ise çok moda. Derin V yakalı elbiseler özellikle davetlerinizin vazgeçilmezi olacak.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.