Tarladan Sofraya Organik Ürünler

Sağlıklı yaşamın önemi ile harekete geçen ve organik ürün üretimleri ile yaşam kalitesinin bir kat daha artmasını sağlayan firmamız, geleneksel köy tarımı ile güncel organik tarımı birleştirmekte ve sofraların organik ürünlerle buluşmasını sağlamaktadır. Sanayileşme ile birlikte tüm yiyeceklerin kaybolan lezzetleri, yeniden gerçek tatlarına kavuşmakta ve bu sayede hem sağlıklı hem de son derece lezzetli yiyeceklerin tüketilmesi sağlanmaktadır.

Organik üretim sağlayarak, tüketime en sağlıklı katkıda bulunmayı amaçlayan firmamız, organik ürünlerin tüketimi açısından farkındalık yaratmak ve bu sayede sağlıklı ve bilinçli bir tüketici toplumu oluşturmak için sizlere hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin tüm Türkiye’ye ulaşabilmesi için hem internet üzerinden online alışveriş imkanı sunulmakta hem de geniş kurye ağı ile tarladan sofraya, taptaze yiyeceklerle anında buluşulması sağlanmaktadır.

Organik Ürün Hizmetleri

Sunulan organik ürünler içinde; sebze, meyve, et ve şarküteri, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ürünler, un ve unlu mamüller, tatlılar, temel gıda ürünleri ile bakliyatlar, bebek ürünleri, kozmetik ürünleri ve de ev bakım ürünleri detaylı bir şekilde incelenebilir ve anında sipariş edilerek, sahip olunabilir.

Online alışveriş ile tüm doğal ürünlere sahip olunması sayesinde yerel ekoloji bilgisiyle üretiminin sürdürülmesi sağlanmakta ve bu sayede de sürdürülebilir tarımın önemini ve değerini fark eden tüketicinin farkındalığı artmaktadır. Bu da hem sağlıklı hem de bilinçli tüketimin doğmasına ve gelişmesine öncü olmaktadır.

Neden Organik Ürün Tüketimi?

Organik ürün tüketimi gerçekleştirilerek; doğanın olumlu enerjisi ve dengesi de alınmış olur. Bu sayede dengeli beslenme sağlanarak ruh sağlığına da büyük oranda katkı sağlanır.  Ayrıca organik ürünlerin üretiminin devam etmesi, geçmişin, geleneklerin, sosyo – kültürel yaşamın ve ekonominin de bir nevi aktarıcısıdır. Bu bakımdan organik ürünler tüketilerek binlerce yıllık geçmişin alt bilgisi ve saklanmış genetik hafızanın da aktarılması sağlanır.

Günümüzün en büyük sorunlarından obezitenin en büyük silahı da yine organik ürünler olmaktadır. Çünkü organik ürünlerin besin değerleri, sanayi ürünlerine göre oldukça yüksektir ve bu sayede daha az tüketerek çok daha sağlıklı beslenilmiş olunur.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir