ATV Yaz Aylarına Yeni Dizileri ile Devam Ediyor

ATV kanalı yeni dizilerinin hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. “Günebakan” ve “Kırgın Çiçekler” adlı iki yeni dizinin daha çekimlerdi başladı. Anıl İlter’in sunuculuk yaptığı “Cevap Sende” yarışması ise reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

ATV Yaz Aylarına Yeni Dizileri ile Devam Ediyor

ATV Yaz Aylarına Yeni Dizileri ile Devam Ediyor

Reyting rekorları kıran dizileri, filmleri ve yarışmaları ile ATV ekranlarında yaz ayları oldukça hızlı ve hareketli geçiyor. Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı Trakya’da yaşayan neşeli insanların hayatlarını ekranlara getiren “Günebakan” ve çocuk esirgeme yurtlarında kalan kızların hayatlarını işleyen “Kırgın Çiçekler” adlı iki yeni dizi ile ATV yaz aylarına bomba gibi devam ediyor.

Kırgın Çiçekler Dizisinin Konusu Nedir?

Kırgın Çiçekler dizisi, genç ve ünlü oyuncuların kadrosunda bulunduğu bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Çocuk Esirgeme Kurumu’na müdür olarak atanmış olan Feride karakteri, Eylül, Karder, Meral ve Cemre’nin hayatlarına girmeye başlıyor. Küçük yaşta üvey babasının tacizine uğramış olan Eylül, henüz 2 yaşında terk edilmiş olan Kader, yuvadan atılmış olan Meral ve babası adam öldürmeden hapiste olan Songül’ün hayatları kesişmeye başlıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alırken, senaryo Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu tarafından yazılıyor.

Günebakan dizisi ise yayınlanan tanıtım filmleri ve renkli kadrosu ile reyting rekorları kırmaya hazırlanıyor. Tekirdağ’da çekimleri devam edilen dizinin yönetmenliğini ise Özlem Bayşu üstleniyor. ATV ekranlarında yayınlanacak olan yeni sezon dizileri kaçırmayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir