Baba Candır

TRT ekranlarında yayınlanan ve severek izleyeceğinizi dizilere bir yenisi daha eklendi.  Geçtiğimiz ay TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan Baba Candır dizinin başrollerini Settar Tanrıöğen, Melis Karaman ve Özgür Karaman paylaşmaktadır. Mahallesinin emektar yufkacısı olan Salih’in üç çocuğunu yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

Baba Candır

Üç çocuğuna hem annelik hem de babalık yapan Salih’in başında geçen hikaye de kimi zaman neşelenecek kimi zaman ise üzüleceksiniz. Yayımlandığı günden itibaren gerek senaryosu gerekse de oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu aile dizisinin yapımcılığınız MF yapım yaparken, dizinin yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan yapıyor.

Unutulmuş Değerler Bu Dizide Gün Yüzüne Çıkıyor

Baba Candır Dizisi

Baba Candır Dizisi

Aile değerlerinin ön planda tutulduğu dizi de bazen dikkatlerden kaçan ailenin önemine vurgu yapılmaktadır. Unutulmuş değerlerin gün yüzüne çıkmasını sağlayan bu aile dizisi, aile içerisindeki sorunları ve sorunları nasıl çözülmesi gerektiği ile ilgili konuları da ele alır.  Dizinin diğer karakterleri olan Ece karakterine Berna Koraltürk, Egemen karakterine Tolga Pancaroğlu ve Nermin karakterine Tülay Bursa hayat vermektedir. Her Pazar TRT ekranlarında yayımlanın sevilen dizi yeni yayın dönemine de damgasını vuracağa benziyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir