Fırıldak Ailesi Dizi İncelemesi

11 Şubat 2013 yılında yayına başlayan dizi, yetişkinlere yönelik yayınlanan animasyon dizilerindendir. Türk televizyon tarihinde, yetişkinlere yönelik hazırlanan ilk animasyon dizi olma özelliğini taşır. Fırıldak ailesi dizisinde; Sabri, Yıldız, Dürdane, Afet, Zeki ve Tosun’dan oluşan orta sınıf bir ailenin komik yaşamlarını anlatır.

Dizi 13 bölüm yayınlandı ve ekranlara veda etti. Yeni sezonlarının, Youtube kanalında yayınlanacağı duyuruldu. Dizideki kahramanları seslendirenler arasında; Murat Boz, Yılmaz Vural, Mahmut Tuncer ve 3 Adam gibi isimler yer alıyor.

Fırıldak Ailesi Dizi İncelemesi

Fırıldak Ailesi Dizi İncelemesi

Dizinin Konusu

Bencillikleri, çıkarları ile ön plana çıkan bir aile olarak karşımıza çıkan Fırıldak Ailesi; anne, baba ve üç çocuktan oluşuyor. Ailenin babası olan Sabri’nin başı sürekli belaya giriyor. Evin tüm işleri ile ilgilenen anne Yıldız, evdeki üç çocuk ile sürekli ilgileniyor ve onların yaramazlıkları ile baş etmeye çalışıyor.

Dizinin Künyesi

Fırıldak Ailesi Dizi

Fırıldak Ailesi Dizi

Dizi komedi ve animasyon dalında gösterime girdi. Yapımcısı, Varol Yaşaroğludur. Yapım şirketi, Grafi 2000 firmasıdır. Senaristi, Haluk Can Dizdaroğlu’dur. Dizinin müziklerinin bestesini, Cem Tuncer ve Nail Yurtsever yapıyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir