Ah O Dantel Perdeler

İnsanı yaşatan hayalleri midir yoksa? Hayaller olmasa insanlar yaşama böylesine bağlanabilir yaşama direnci bulabilir mi sizce?

Hemen her çocuğun kız ya da erkek fark etmeksizin pembe panjurlu veya pembe panjursuz bir ev hayali yok mudur örneğin? İçini kendi zevkine göre döşeyeceği.

dantel perde modelleri

dantel perde modelleri

İster modern, ister klasik, anahtarı size ait olan bir ev herkesin kendi özel hayalleri arasındadır ve bazıları daha özel kılmak isteyebilirler ve ille de dantel perde diyebilirler.

Neden Eski Naftalin Kokan Dantel Perdeler?

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber artık el yapımı dantel perdeler emek vererek örülmüyor ama şanslıysanız büyükannenizden kalan bir dantel perde bulabilirsiniz ya da bu tarz ürün satan mağazalardan bulabilirsiniz.

dantel perde

dantel perde

Dantel perde belki içinde saf emek olduğundan daha özel bir objedir ve eve nerede kullanılırsa kullansın daha özel bir hava katar hele de berjer koltuk ve kadife perdeler ile tamamlanırsa eviniz geçmişten bugüne ışınlanmış gibi görünebilir. Bunun ise en büyük avantajı içimizde belki de bugünlerde unutmaya başladığımız maneviyatı anımsatmasıdır değil mi?

.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir