İyi Bir Feng Shui Evinin 5 İşareti

Mevcut evinizde iyi bir feng shui yaratmak istiyorsanız size yardımcı olabilecek basit, temel feng shui kuralları vardır. Bir evde iyi feng shui enerjisinden sorumlu ana alanlardan bahçesine işte size iyi feng shui enerjisi yaratan önceliklere ilişkin hızlı bir kontrol listesi.

Feng Shui

Feng Shui

  • Evin Bahçe Peyzajı: İyi bir feng shui evinin çevresinde Sha Chi (saldıran) veya Si Chi (düşük) enerji yoktur. Bahçede akan bir su olmalıdır. Ne kadar küçük olursa olsun güzel bir bahçe yaratmak, faydalı feng shui enerjisini evinize çekmeye yardımcı olacaktır.
  • Ön Kapıya Enerji Akışı: Ön kapı düzgün, güçlü ve açık bir enerji akışı sağlamalıdır. Feng Shui enerjinizi, ön kapınızın yolunda bloke eden bir eşya ya da büyük bir ağaç var mı? Bu alandan gelecek enerji çok önemlidir; belki bir çözüm bulabilirsiniz.
  • Ana Girişte Enerji Kalitesi: İyi bir feng shui evinin, feng shui enerjisini karşılamak, güçlendirmek ve dolaştırmak için tasarlanmış bir ana girişi vardır. Bu, evinizi besleyip iyi enerji yaratacaktır. Evinize girerken gördüğünüz ilk şey enerji hissettirecek hoş bir şey olmalıdır.
Feng Shui ev

Feng Shui ev

  • Güçlü Feng Shui Zinciri: Evinizdeki feng shui enerjisinin kalitesi esas olarak yatak odası, mutfak ve banyodaki feng shui enerjisinin gücüne bağlıdır; ışık, yön, hava, su gibi faktörler gözden geçirilmelidir.
  • Taze Enerji: İyi bir feng shui evi taze, berrak ve özgürce akan enerji ile beslenir. Evin herhangi bir yerinde durgun, eski veya engellenmiş enerji olmamalıdır. Enerjiyi taze ve akıcı tutma alışkanlığına girmelisiniz ve evinizde sıkışmış alanlar yaratmamayla ilgili çok dikkatli olmalısınız.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir