Java Player Özellikleri

Sun Microsystems tarafından 1995 tarafından piyasaya sürülen yazılımdır. Programlama dili olarak piyasaya sürülen program, daha sonra daha hızlı internet erişimi için java player indir sloganı ile yoluna devem etti. Aynı zamanda işletim platformu olan yazılım, birçok internet sitesinin ve uygulamanın yüklenmesini sağlıyor. Günümüzde java player olmadan açılamayan internet sitesi ve uygulama yok denilecek kadar azdır.

Hızlı ve güvenli bir uygulama olan yazılım; oyun konsollarından, süper hızlı bilgisayarlara, web sitelerinden, cep telefonlarına kadar birçok yerde kullanılıyor.

java

java

Java Player Uygulaması Nerelerde Kullanılır?

Web Tv ve avuç içi bilgisayarlar tarafından kullanım için hazırlanan bu program, daha sonraları, internet üzerinde izlenen videolar ve oyun uygulamaları için geliştirildi. İnternet hızının artırılmasında da daha sonraları, bu yazılımdan faydalanıldı. Daha hızlı internet erişimi için java player indir seçeneği ile kendi sitesinden ya da güvenilir sitelerden program indirilebilir.

java player

java player

Java programlama dili ile birçok uygulama yapılabiliyor. Bunlardan bir tanesi de video uygulamalarıdır. Bunun yanı sıra, interaktif uygulamalar diyebileceğimiz, eğitim programları ve oyun uygulamalarıdır. Bütün bu uygulamaların çalışmasını sağlayan ise yazılımın yine kendi ürünü olan player uzantısıdır.

İnternet Explorer tarayıcısına ve diğer tarayıcılara ücretsiz olarak eklenebilen, eklenti sürümü de vardır. Böylelikle bu eklenti sayesinde, herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan, java ile yazılmış uygulamaları çalıştırabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir