Raylı Dolaplarla Kendinize Yer Açın!

Yaşam alanlarınızın daha ferah, geniş ve konforlu olmasını istiyorsanız mobilyalarınızı seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. En basitinden yatak odanızda kullanılabilir alanı genişletmenin yolu gardırop seçimi olabilir. Bildiğiniz gibi yatak odasında en çok yer kaplayan unsurlardan biri gardıroptur. Geniş yapısının yanı sıra, kapaklarının açılabilmesi için de ayrı bir yere ihtiyaç duyulur. Bu durumdan kurtulmak için raylı dolap modelleri kullanabilirsiniz.

raylı dolap fiyatları

raylı dolap fiyatları

Raylı Dolap Modellerinin Avantajı Nedir?

Raylı dolap sistemlerinde kapaklar yana doğru sürgülü şekilde açılır. Diğer dolaplar gibi ön kısma doğru kapak açım durumu söz konusu olmayacağı için kapakların açılışına göre geniş bir boşluk bırakma durumu da ortadan kalkacaktır. Yatak odanız yeterince dar olduğuna göre, biraz daha darlaşmasını engellememek için raylı dolap modelleri en iyi tercih olacaktır.

raylı dolap modelleri

raylı dolap modelleri

Evinizi doğru mobilyaları kullanarak olduğundan daha geniş ve ferah göstermeniz mümkün. İşte onlardan biri de raylı gardırop. Raylı dolap modellerinden birini seçerken, açık renkli olmasına da dikkat ederseniz, daha ferah, geniş ve konforlu bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir