Ekinaseya Mucizesini Biliyor musunuz?

Klinik araştırmalar sonucu ekinaseyanın soğuk algınlığı ve nezle gibi hastalıklarda büyük etkiler gösterdiği kanıtlandı. Soğuk algınlığının daha belirtileri evresinde ekinaseya ile hastalığın hafif geçmesi sağlanıyor.

Kuzey Amerika’da yabani olarak yetiştirilen bu bitkinin türleri ABD ve bazı Avrupa ülkelerinde kültür bitkisi olarak kullanılıyor. Ekinaseya gösterdiği etkiden ziyade içinde taşıdığı poliholozitler yardımıyla hastalığa karşı direnç gösteriyor.

ekinaseya

ekinaseya

Ekinaseya Çayının Kullanımı ve Sonuçları

Ekinaseya içinde yer alan bazı asit tanecikleri ve alkamidler gibi maddeler yardımıyla etkisini gösteriyor. Ekinaseya bu nedenle piyasada sadece çay olmasının da dışında şurup, solisyon, tablet ve kapsül şeklinde de satılabiliyor. Böylece istediğiniz kullanım kolaylığı ile ekinaseya maddelerinden yararlanabiliyorsunuz. EMEA( Avrupa İlaç Kurumu) köklerden elde edilen preparatların soğuk algınlığı tedavisinde destekleyici role sahip olduğunu belirtiyor.

ekinaseya mucizesi

ekinaseya mucizesi

Ekinaseya ayrıca bazı ilaçların içinde kullanılarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine karşı etki gösterebiliyor. Kürler halinde uygulanacağı gibi çoğunlukla çay şeklinde kullanıldığını görüyoruz. Ekinaseya mucizesinin piyasada bulunan değişik alternatif ürünlerine sizlerde başvurabilir üst solunum yolu enfeksiyonlarınızda etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.