Erkekler İçin Pilates Faydaları

Pilates sporunun sadece kadınlara ait, kadınlara özel bir spor olarak görülmesi; erkeklerin bu spora karşı ön yargılı yaklaşımını hala koruyor. Aslında pilatesin temel hareketlerini keşfederek oluşturan kişinin bir erkek olması ve bu hareketlerin iyileştirici etkilerini ilk olarak erkekler üzerinde deneyimlemiş olması bile bu ön yargının yıkılması için en büyük etken.

erkele için pilates

erkele için pilates

Kaslarınızı Pilates İle Koruyun

Kas ve iskelet sisteminin gelişip korunmasına büyük katkısı olan Pilates güçlü kaslara sahip olmanın en iyi yollarından biri. Spor salonlarında saatlerce ter dökerek kaldırılan ağırlıklar yerine, bir kaç pilates aletiyle hem sağlığınızı koruyabilir, hem kaslarınızı güçlendirerek geliştirebilir, hem de sinir sisteminize büyük destekte bulunabilirsiniz.

pilates hareketleri

pilates hareketleri

Siz de kendinizi fazla yormadan bütün kaslarınızı çalıştırmak ve vücudunuzda yeni kaslar keşfetmek için 21 Way Nişantaşı pilates stüdyolarına bir uğrayın, vazgeçilmeziniz olacaktır. İstanbul’daki pilates tutkunları için açtığı Nişantaşı pilates stüdyosunda hizmet veren 21 Way ekibi size pilatesin her detayını öğretmeye hazır.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir