Kendine Güvenen Hanımların Tercihi Kalem Etekler

Kalem etek bir kadının dişiliğini ortaya koyduğu nadir parçalardan biridir. Çevrenize baktığınızda birçok kadının kalem etek giydiğini görebilirsiniz ancak bu her zaman doğru bir şey değildir. Bunun sebebi ise, kalem eteğin formudur yani belden başlayarak bitiş noktasına kadar yani neredeyse diz altına kadar dar ve vücudu tamamen sarıyor olmasıdır. Bu da bütün fazlalıkları ve kusurları gözler önüne sermeye yetiyor da artıyor bile.

etek

etek

Hanımlar, Kalem Etek Giyerken Dikkat!

Kadınların hepsi şık olmayı ve istediği parçaları giymeyi hak ediyor. Fakat vücut tiplerini göz önünde bulundurmak şartıyla yani karın ve kalça bölümünüzde fazlalıklarınız olduğunu düşünüyorsanız ve bunun sizin kalem etek giymenize engel olmadığı kanaatindeyseniz, en azından üzerinize uzun bir bluz ya da gömlek tercih edin. Bu sayede kusurlu bölgenizi kamufle edebilir ve şıklığınızı gölgelememiş olursunuz.

kalem etek

kalem etek

Ofis şıklığının olmazsa olmazı olan, stilettoların en yakın dostu olan kalem etekler tıpkı siyah mini elbiseler gibi kadınların gardırobundaki joker parçadır. Üzerine şık ve gösterişli bir bluz giyerek davete katılabilir ya da beyaz dik yakalı bir gömlek ile ofise gidebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir