Sonbahar Giyim Önerileri

Her mevsim değişen moda akımları içinde sıra sonbahar mevsimine geldi. Soft renkleri, kahvenin bezendiği, serin akşamların yaşandığı bu mevsimde toprak tonlarının yanı sıra grilerde kendini gösteren renkler arasına girdi. Sonbahar giyim moda akımında salaş kıyafetleri görmeniz mümkün. Özellikle rahat giyinmekten hoşlananlar için ideal bir mevsim yaşanacağına kesin gözü ile bakılabilir.

Sonbahar Giyimin İpuçları

Sonbahar giyim önerilerinde genellikle rahat giyimden söz edebiliriz. Sokak modasında toprak renkleri, griler, siyahlar hâkim olacak diyebiliriz. Salaş giyim modası içinde ise tek parçadan söz ediliyor. Salaş bir hırka kombininizi tamamlamanız için yeterli olacaktır. Bunun yanında pantolon ve kazağınızın salaş olmaması gerekiyor. Dar pantolonlar, fötr şapkalar, kemerli ceketler ve daha birçok modeli yeni sezonda sokak modası içinde değerlendirebilirsiniz.

İş yaşamınızda sonbahar modasını yaşamak için gene aynı tonların hâkimiyetine yer vermeniz önerilir. İş hayatında salaş giyim genel olarak tercih edilmiyor. İş hayatı içinde modern klasik giyimlere yer açarak farklı ve modaya uyan bir çizgi yaratmanız mümkün.

Özel gün ve davetlerde geçtiğimiz kış moda olan kadife kumaşına yer açabilirsiniz. Abiyelerde aynı zamanda modern bir havanın yakalanması da gerekir. Abiye seçiminizde ayakkabılarınızı abiye renginiz yerine elbisenizde parlayan bir renkten tercih ederek modayı yakalayabilirsiniz. Siyah bir abiye altına siyah bir ayakkabı yerine parlayan taşarlı ya da elbise de olan ankış detayındaki renkten seçim yaparak ayakkabınızın rengini belirleyebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir