Teras Balkonları İçin Muhteşem Dekarasyon Fikirleri

Keyifli Çay Saatleri Belirleyin, sevdiklerinizle zamanın keyfini çıkarın.

Eşya fazlalığından hoşlanmayanlar, mutlu olmak için manzara eşliğinde bir bardak çay yeter diyenler için, minimal ama country tarzıyla buluşmuş olan muhteşem bir teras sizi bekliyor. Küçük bir masa, şık sandalyeler, doğal ahşap bir zeminle muhteşem terasınızı yapabilirsiniz. Köşeye atacağınız bir hamak, hem dinlenmek istediğiniz de huzur bulduğunuz bir köşe olacak, hemde farklı bir tarzı terasınız ile buluşturacaktır. Hayattan beklentilerimiz çoğu zaman çok fazladır ama mutluluk küçük ayrıntılar da saklıdır.

teras balkon

Teras Keyfini Her Mevsim İçinde Yaşayabilirsiniz.

Teras keyfi her ne kadar çok güzel olsa da, bu keyif kısa sürüyor diyenler için, dört mevsim teras keyfini yaşayacağınız bir önerimiz var. Son yıllarda giderek yaygınlaşan ve çok tercih edilen yeni nesil teras kaplaması eskilere taş çıkartıyor. Tuğla, çimonta, kaba saba görünen pencereler yerine, dekore edilmiş ve şık görünüme sahip pencereler alıyor teras balkonlarını. Güney cepheli ve bol güneş alan bir terasa sahipseniz, uygun maliyetli ve kolay uygulanan cam teras kapama sistemiyle, güzel bir havanın keyfini çıkarırken, yılın istediğiniz zamanında evinizin konforunda keyfini çıkarabilirsiniz.

Terasınızda Bahçe Mobilyası Kullanarak Dekaratif Bir Hava Oluşturabilirsiniz.

Açık hava kullanımına uygun bir çok mobilya bahçe mobilyası olarak adlandırılıyor. Bu mobilyaları kullanmak için bir bahçeniz olmasına gerek olmadan, terasınız için de harikalar yapabilir, şık bir tarzı oluşturabilirsiniz. Bahçe mobilyalarının bahçe ve teraslara çok yakıştığı gerçeğinin yanında konforlu bir ortamı oluşturabilirsiniz. Terasınızı oluşturmadan önce bahçe mobilyalarına mutlaka göz atmalı, muhteşem tasarımlara sahip ürünleri terasınızla buluşturabilirsiniz.

Güneş Işıklarına Karşı Gölgeleme Çözümleri ;

Teraslar da büyük sorun oluşturan güneş ışığı, çoğu insanı rahatsız ederken, çoğu insanda da sağlık sorunları oluşturmaktadır. Terasınızın üzerini kaplamak için her ne kadar bir çok çeşit olsa da, en doğru tercih, sağlıklı olanı seçmek ve uygulamaktır. Plastik türleri, brandalar, ucuz ve kolay uygulanan ürünlerden kesinlikle kaçmalıyız. Her ne kadar uygulanması kolay olsa da, ömürlerinin çok uzun süreli olmadığını belirtebiliriz. Ahşap pergola ile üzerini kapatarak bir çatı görünümünü elde edebilirsiniz. Fakat maliyeti yüksek ve zahmetli olacağı için yapma işlemine başlamadan önce kararınızı gözden geçirmelisiniz. Bunun yanında, alternatif olarak hem uygun maliyetli hemde şık duracak olan, hasır kaplamayı düşünebilirsiniz.

Evinizin konforunu ve sıcaklığını bırakmadan açık hava keyfini yaşayabilir, katlanan camlı teras kapama yöntemiyle terasınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir