Türk İşi Romantik Komedi: ”Evli Ve Öfkeli”

Yerli diziler arasında bu sezon diğerlerine göre farklı bir tarzı olan Evli Ve Öfkeli adlı dizi film heyecanla bekleniyor. Aldatılan kadınların trajikomik hikayelerinin yer aldığı ”Evli Ve Öfkeli” ATV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Ebru Cündübeyoğlu, Birce Akalay, Sarp Akkaya, Ekin Koç, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan, Fikret Yıldırım Urağ, İlker Kızmaz, Kemal Pekser yer alıyor.

Evli Ve Öfkeli

Evli Ve Öfkeli

4 Aldatılan Kadının Dayanışması

Türk İşi Romantik Komedi Evli Ve Öfkeli

Türk İşi Romantik Komedi Evli Ve Öfkeli

Mine, Esra, Dilek ve Seray adlı farklı statüleri ve karakterleri olan 4 kadının ortak noktaları, kocaları tarafından aldatılmış olmalarıdır. Rutin hayatlarının dışında seyreden bu gelişmelerle intikam senaryoları ve yeni aşklarla dolu hareketli günler onları bekliyordur. Yaşadıkları deneyimle hayal kırıklığı, kızgınlık, öfke, hüzün gibi karmaşık duygular içerisinde hayatları alt üst olan kadınlar, bu yeni dönemde birbirlerine destek olarak ayakta kalmaya çalışır.

Kiraz Mevsimi dizisi ile başarılı bir çıkış yapan (Ali Gündoğdu) Süreç Film yapım şirketinin imzasını taşıyan ”Evli Ve Öfkeli” romantik komedi tarzında ilginç ve eğlenceli bir çalışma olacağa beziyor. Kadın izleyicilerin daha fazla izlemesi muhtemel ve ilk görüntüleri ile oldukça fazla merak uyandıran Evli Ve Öfkeli,  çok yakında ATV seyircisinin karşısında olacak.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir