Vintage İle Gelen Değişim

Evlerde yaşanacak olan değişimlere, modern dekorasyon anlayışının dışında, nostaljik esintiler de damgasını vurabilir. Bu esintilerin yaratacağı etkiler, sizlere farklı bir dünyayı sunacak ve başka bir ortamın oluşması sağlanacaktır. Genel itibari ile bir moda tabiri olan Vintage, konut dekorasyonlarının içerisine de girmeye başladı.

Klasik Telefon

Klasik Telefon

Modanın içerisinde eskiye dönüşün simgesi olan ve zamanla birlikte, dekorasyonun bir parçası haline gelen bu kavram, sizleri değişik bir dünyaya davet ediyor. Eski bir eşya ile birlikte, farklı bir havanın evinizde oluşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Eski bir dikiş makinesi, eski zamanlardan kalmış bir berjer, hatta merdaneli çamaşır makinesi bile, bu noktada örnek olarak gösterilebilir.

Nostaljiyi Yaşayın

Gramafon

Gramafon

Bu tür eşyaları ev dekorasyonunuzun bir parçası haline getirmek, farklılıklardan zenginliklerine çıkmasını sağlayacaktır. Gelen zenginliklerde, konutlarınızda ayrı havaların oluşmasını sağlayacak ve bu durum sizlere pozitif yansıyacaktır. Konutlarınız da kullanmadığız, eskimeye yüz tutmuş eşyalarınızı, dekoratif olarak yeniden dizayn edebilir ve bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Nostaljiyi bu eşyalar ile yaşamak, sizlere iyi gelecektir.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir