2015’i Sallayan Kot Elbiseler

İçinde bulunduğumuz yaz sezonu için alışverişe çıkan herkes, öncelikle bir kot elbise ediniyor. Çünkü son zamanlarda moda ikonlarının üstünde veya önemli markaların defilelerinde kot elbise modellerine rastlanıyor. Bayanların kolaylıkla kombinleyebileceği ve rahatlığın yanında şıklığı da sağlayabileceği bu parçalar, sokak modası sevdalılarına da yardımcı oluyor. Gucci, Stella McCartney gibi büyük markaların koleksiyonlarında da yoğun olarak yer verdiği kot elbiseler; uzun, kısa, açık renk, koyu renk gibi farklı modelleriyle veya beraberinde kullanıldığı ürünlerle oldukça dikkat çekiyor.

kot

kot

Sokak Modası Sevdalılarına

Binlerce takipçisi olan ünlü isimler, bloggerlar veya moda ikonları; son zamanlarda kot elbiseleriyle birçok kombin yapıyor. Özellikle sade modellerin tercih edilmesinin sebebi ise farklı aksesuar ve ayakkabılarla kolaylıkla tamamlanabilmesidir. Kot elbiselerin önden düğmeli oluşları, dekolte ve cazibe seven hanımların hoşuna gidiyor.

kot elbise

kot elbise

Böylece uzun görünmek isteyen veya dekoltesinde birçok kolyeyi misafir edecek bayanlar, bu tip elbiselere yöneliyor. Böyle sade bir parçanın, çok farklı ve çarpıcı ürünlerle tamamlanabilmesi ve oldukça cesur tarzlara yardımcı olabilmesi de dikkat çekiyor. Ayrıca bir diğer husus da, yazın giyilen kot elbiselerin; bot, mont, deri ceket veya kaşmir kazak gibi birçok parçayla kombinlenerek kışın da kullanılabiliyor olmasıdır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir