Bayanlara Özel En Gözde Çanta Modelleri

Çanta modelleri günümüz kadınları için vazgeçilmez ve göz ardı edilmez bir unsurdur. Ayrıca bayanlar arasındaki sohbetlerin en keyifli konularındandır. Bir bayana ”çantan ne kadar güzelmiş, çok beğendim” gibi bir iltifat edildiğinde, ne kadarda hoşuna gider. Çünkü zevklerin üstünlüğünü gösterir yapılan seçimler.

Zevkli, kullanışlı ve şimdi moda, en gözde çanta modelleri

Omuz Çantası

Orta büyüklükteki bu çantalar, iki kısa tutacağından bir omuza asılabilecek yada pratik olarak bir elle taşınabilecek modellerdir. Kalabalık ve kafa karıştırıcı bir çanta koleksiyonu bana göre değil diyorsanız, bu tam size göre.

omuz çantası

omuz çantası

Günlük yaşantınızda çok faydalı olabilecek bu çantayı dışarıya çıktığınızda, işe gittiğinizde, alışverişte kullanabilirsiniz. Cüzdan, anahtar, cep telefonu ve kozmetik ürünleri, tablet gibi şeyleri içine alabilecek büyüklüktedir. Kısa askılarını  bir kolunuzdan dirseğinize kadar geçirdiğinizde, kibar bir görüntü sergileyebilirsiniz.

El Çantası

El çantası akşam dışarı çıkarken, düğünlerde, özel davet ve balolarda şık bir bayana kesinlikle eşlik etmesi gereken, çanta modelleri arasındaki en zarif çeşitlerden biridir.

el çantası

el çantası

 

Gece kıyafetleri için mükemmel bir kombinasyondur. Askılı bir omuz çantasından daha alımlı ve şık bir görüntü yapar. Klasik giyinme tarzını ve takım elbiseyi tercih eden hanımlar için idealdir. Böyle bir çantanın rengi, kıyafetinki ile uyumlu olmalıdır. Bu modellerin deri veya metalik tasarımları tercih edilir.

Büyük Çanta

Şimdi en moda çantalardan biri. Olgun bayanlar için, genç bayanlar için. Özellikle seyahat ederken sizin en sadık yoldaşınız olacaktır. Çocuklarıyla dışarı çıkan annelerin yardımcısı.

çanta

çanta

Dışarıda severek fazla zaman geçiren genç hanımların tercih ettiği bir çantadır üstelik. Güncel olarak en fazla satışı yapılan çanta modellerindendir. Bunun sebebi ise havalı olduğu kadar değerlide olmasıdır. Hemen hemen her tarza hitap eder.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.