Makam Şemsiyesi | Protokol Şemsiye Modelleri

Makam şemsiyeleri protokol şemsiyeleri olarak da bilinen özel ürünlerdir. Güler Şemsiye en özel modellerle birlikte ihtiyaçlara kalıcı şekilde yanıt verir.

Protokol şemsiye modelleri  nerede ve nasıl bulunur sorusuna en iyi verilecek yanıtlardan biri Güler Şemsiye’dir. Beklentileri kurumsal açıdan karşılayan makam şemsiyeleri gövde ve diğer bölümlerle ideal ürünlerdir. Temsil değeri yüksek makam şemsiye modelleri kumaş açısından da ekstra avantaj sağlar.

Yüksek Teknoloji Protokol Model Şemsiyeler

Protokol model şemsiyeler yüksek donanım özellikleriyle uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Fiber gövde ve su tutmayan özellikleri sayesinde kullanımdan maksimum verim sağlar. Kol ve diğer kısımlarındaki dayanıklılık sayesinde rüzgardan etkilenme oranı ciddi miktarda azalmaktadır.

Logo Baskı Uygulanan Makam Şemsiyeleri

Kurumları temsil eden resmi logolar makam şemsiyelerinde baskı halinde kullanılabilmektedir. Islanmaz kumaşları olan ve ters dönse de kırılmayan şemsiyeler kırışmadan kullanılabilir. Garantili bir kullanım sunan logo baskı olabilir şemsiyelerin kılıfları da etkilidir.

Protokol Tipi Şemsiye Renkleri

Protokol baston şemsiye olarak da bilinen makam şemsiyeleri beyaz, siyah, lacivert, mavi, kırmızı tonlarda tercih edilebilir. Marka logo özellikleri, kurum logosu amblemine göre renkler kullanılabilmektedir. Siyah çok yaygın bir makam şemsiyesi türüdür. Tercihlere göre değişen bir renk skalası temin edilebilir.

Büyük Boy Protokol Şemsiye

Ebatları değişen protokol şemsiyelerinde tel sayısı ve ebat ölçüleri değişebilmektedir.  Erkeklere özel protokol şemsiyeleri genellikle daha büyük olabilmekte, kadınların şemsiyeleri de daha küçük seçilebilmektedir. Bazı resmi kurumlar bu ayrımı zorunlu yapmayabilir. 12 veya 24 telli protokol şemsiyeler gibi seçimlere göre ebat ayarlaması olabilmektedir.

Şemsiyede Lazer Baskı Tekniği

Bir resmi kurumun logosu şemsiyelere baskılanacağında lazer baskı teknikleri kullanılarak süreç devam etmektedir.   Uygulanması istenen logo baskı öncesi, Güler Şemsiye ürünlerinde fikir alışverişi yapılarak avantajlı sonuçlar artırılabilir. Doğru bir logo baskısı için şemsiye üzerindeki baskı alanı ve renkler ideal bir şekilde seçilmiş olmalıdır.

Protokol Şemsiyesi Fiyatları

Protokol makam şemsiyesi fiyatlarını belirleyen etkenler sayı, ebat, malzeme özellikleri ve baskı miktarı tasarımı olacaktır.Kurumsal www.gulersemsiye.com/protokol-semsiye adresi üzerinden makam şemsiyeleri, modelleri, fiyatları konusunda net bilgi alınabilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir