Bekar Olmanın Getirdiği Avantajlar

Bekar olmak, insanlar arasında sık rastlanılan ve kötü bir algıya sahip olan bir şeydir. Bazı insanlar ilişkisi olan arkadaşlarıyla birlikte olmak istemez. Çünkü içinde büyük bir kıskançlık vardır. Aşk tabii ki de önemli ve tadılması gereken bir duygudur. Ama bekarlıkta o kadar kötü bir şey değildir.

bekarlık

bekarlık

Bekarlık Sultanlıktır

Aşık olmak, birini sevmek ve onunda seni sevdiğini bilmek tabii ki çok güzel şeylerdir. Ama bekarlığında getirdiği onlarca avantaj vardır. Bekarken yapabildiğiniz şeyleri ilişkiniz varken yapamazsınız. İşte bekarlığın böyle bir rahatlığı vardır. Zaten bakıldığında bekarlık başlı başına bir rahatlık demektir. Bu yazımızda amacımız sizi bekar kalın algısına itmek değil, halinizden şikayet etmemenizi sağlamaktır.

bekarlık sultanlık

bekarlık sultanlık

Bekarken dilediğiniz kadar arkadaşınız olabilir. Kimse hesap vermek zorunda olmazsınız. İstediğiniz insanlarla görüşebilirsiniz. Bir arkadaşınızın doğum gününe gittiğinizde orada dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Ya da kendi zevkinize göre yaşarsınız. Birilerinin baskısı altında yaşamaktansa kendi kafanıza göre yaşamanız daha keyifli olacaktır. İlişki, aşk tabii ki güzeldir ama bekarlıkta sultanlıktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.