Bir Deniz Hikayesi Dikkat Çekiyor

Yayınlanan fragmanla seyircilerin ilgisini çeken televizyon dünyasının en yeni dizilerinden olan “ Bir Deniz Hikayesi” dizi sevilen dizilere arasında yerini almayı başardı. Yapımcılığını Erler Film’in yaptığı dizinin yönetmenliğini ise ünlü yapımcı Türker İnanoğlu yapıyor.

Oyuncu kadrosu ile de izleyicilerden tam puan alan sevilen dizinin başrollerini Begün Birgören, Emre Kızılırmak ve küçük yıldız Emir Berke Zincidi yapıyor.

Anne şefkatinden Uzak Yat Kaptanının oğlu Deniz’in İlginç Hayatı

Dizi de küçük bir deniz kasabasında çok sevdiği babası ile mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdüren Denizi ve Hakan’ın kendisinden bir haber olduğu ve her daim eksikliğini yaşadığı annesi Zeynep’in karşısına çıkmasıyla hayatı değişen ve kimi zaman annesi ile babası arasında kalan küçük Deniz’in hikayesi anlatılıyor.

Dizi de Hakan karakterine hayat veren Emre Kızılırmak Yat kaptanı iken tanıştığı ve tutkulu bir aşk sonrası evlendiği Zeynep ile bir şekilde ayrıldıktan sonra geçen yılların ardından tekrar karşılaşması Zeynep, Hakan ve Deniz’i büyük bir serüvene sürükleyecektir. Soluksuz izleyeceğiniz bu dizi Kanal D ekranlarında yayımlanmakta olup her yaş grubu insanın izleyebileceği bir dizidir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir