Bembeyaz Dişler İçin 3 Doğal Yöntem

Her insan bembeyaz dişlere sahip olmak ister. Dişler günümüzde hak etmediği bir biçimde az değer görüyor. Fakat esas değer verilmesi gereken şey diş sağlığıdır. Diş sağlığınız hayatınızın her anını doğrudan etkileyecek bir şeydir. Bu yüzden dişlerinizin bakımına, görünümüne ve sağlığına önem vermeli, dikkat etmelisiniz.

diş beyazlatma

diş beyazlatma

İleride gülümsemeye utanmak istemiyorsanız ya da diş ağrılarıyla cebelleşmek istemiyorsanız dişlerinize gereken önemi verin. Derdiniz sadece dişlerinizin bembeyaz görünmesiyse onunda çözümü var. Büyük bir özgüvenle konuşup, gülmek istiyorsanız eğer 3 doğal yöntemden yararlanabilirsiniz. Bunlar sayesinde bembeyaz dişler sizinle olacaktır.

beyaz dişler

beyaz dişler

Nelerdir?

Bu üç yöntemin ilki limondur. Limon suyu ile dişlerinizi fırçalarsanız eğer çok kısa bir süre içinde beyaz dişlere kavuşabilirsiniz. Fakat limonu suyla karıştırarak yapın bunu. Yani su da kullanın. Tek başına limon suyuyla yapmayın. 2.yöntemde kabartma tozudur. Kabartma tozunu su ve tuzla karıştırın. Dişlerinizi bu karışımla ovduktan sonra diş macunuyla temizleyin. Farkı göreceksiniz. Son yöntemde çilektir. Çilek suyuyla ya da ikiye böldüğünüz çileği dişinize sürterek olumlu sonuç alabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir