Bu Yıl Ekose Montlar Çok Moda

Bu kış için kendinize yeni bir mont ve palto mu satın almak istiyorsunuz? Öyleyse biraz çizginizden çıkmaya ne dersiniz? Elbette kimse sizinle alakası olmayan radikal bir karar vermenizi bekleyemez ama en azından alışverişe çıkmadan önce bu yılın sokak stillerine bir göz atabilirsiniz.

ekose kaban

ekose kaban

Her Zamankinden Farklı Bir Seçim Yapmaya Ne Dersiniz?

Son yıllarda hep aynı tip ve aynı renklerde montlar giymekten sıkıldıysanız, artık koyu ve tek renk yerine içinizi de ruhunuzu da ısıtacak renklerde ve her zamankinden farklı dokularda bir mont ya da palto seçebilirsiniz. Hatta bu yılın modası olan ekoseli modeller arasından seçim yapmaya ne dersiniz? Biraz nostaljik biraz da retro havası olan kırmızı siyah ya da sarı siyah ekoseli modeller bu yıl birçok kadını şıklaştıracak gibi görünüyor.

ekose modası

ekose modası

Ayrıca bu tarz paltoların öyle bir havası var ki, onu giydikten sonra içinize giyeceğiniz parçalar üzerinde fazla düşünmenize gerek yok. Mesela yüksek bel bir jean ve üzerine bir balıkçı ile oldukça cool görünebilir hatta şıklığın sadelik demek olduğunu da gösterebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir