Vazgeçilmez Kullanımlar

Kadınlar modadan vazgeçemez. Bunun yanında ayakkabı ve çanta tutkusu da hanımların dikkat ettiği faktörler arasındadır. Kıyafete uygun birçok farklı ayakkabı çeşitleri mevcuttur.

çanta modelleri

çanta modelleri

Abiye kıyafetler için üretilen şık ayakkabıların yanında spor tarz için birbirinden farklı kullanımlar da görülür. Ayrıca çanta seçimi de kadınların dikkat ettiği konular arasındadır. Büyük ve spor çantalar dışında küçük ve abiye çantalar veya değişik sırt çantaları dikkat çeker.

Çantalara Dikkat

Öncelikle postacı çantası olarak bilinen, boyundan asılan ve genellikle büyük tercih edilen çantalar, sürekli olarak koşturan ve aktif bir hayata sahip olanlar için oldukça uygundur. Hanımlar kıyafetlerine uygun renk ve desendeki postacı çantalarını seçebilirler. Ancak bu tür çantalar sıklıkla kullanıldığı ve yoğun bir hayatın içerisinde yer aldığı için çok açık renklerde tercih edilmemelidir.

çanta

çanta

Retro bir tarza sahip olan hanımlar daha canlı renkleri kullanırken, şık modeller için krem rengi veya soft tonlar kullanılabilir. Her türlü çanta alışverişinde öncelikle dikişlerine dikkat edilmelidir. Çünkü sökük veya bakımsız çantalar, hanımların şıklığına gölge düşürür. Ayrıca kendinden emin ve rahat bir görünüm yakalamak isteyenler kısa sağlı minik çantalar satın alabilir. Böylece tarzlarına uygun bir seçim yapmış olurlar.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir