Beyaz Giymek Cesaret İster!

Beyaz bir klasiktir. Beyaz bir zamansızlıktır. Zira asla modası geçmez. Beyaz her yaşta giyilebilir. Beyaz son anda gidilmesi gereken davetler için kurtarıcıdır. Giyilir bir beyaz gömlek olur biter. Üstelik işe giderken de günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabilir.

Ama beyaz giymek bu kadar basit değildir ve beyaz giyerken dikkat edilecekler nelerdir derseniz gelin onları sıralayalım:

Doğru Yerde Doğru Kombin

Yukarıda başlık aslında altta sıralayacaklarımızın temeli. Yani yukarıdaki cümle her şeyi özetliyor ama yine de ana başlıklar halinde geçmek gerekir ise:

beyaz elbise

beyaz elbise

Eğer beyazı çok seviyor, ille de kış yaz giyerim diyorsanız kış günleri giyerken mutlaka kırık beyaz tarzında olan tonlarını tercih edin.

beyaz elbise

beyaz elbise

Ten renginize uyan tonlarını tercih edin. Çok soluk benizli olanların tepeden tırnağa beyaz giyinmeleri onları olduklarından daha soluk gösterecektir.Düğünlere beyaz elbise ile giderek gelinden rol çalmayın.

beyaz elbise modeli

beyaz elbise modeli

Beyaz bir elbiseyi mutlaka doğru renklerdeki ayakkabı ile kombinleyin. Kırmızı veya lacivert gidilecek yere ideal olabilir.Beyaz gömlek siyah klasik bir pantolon tamamlandığında her ortamda kullanılabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir