Banyo Tasarımlarınızı Değiştirme Zamanı

Banyoların, diğer odalar gibi ayrıntılı ve zevkle döşenmesi önemli. Banyo tasarımında yeni fikirler, sizlerin de hoşuna gidecek. Banyo mobilya seçiminde kullanışlı ve uzun ömürlü olması gerekli. Lake mobilyalar kullanım açısından dayanıklıdır. MDF mobilya seçerken dikkat etmeniz gerekir. Su ile fazla teması halinde şişme yapabilir.

Banyo Dekorasyonu İçin Püf Noktalar

Dekoratif banyo aksesuarları ise ortamı eğlenceli hale getirir. Banyonun genel rengine uygun aksesuar seçimi yapmalısınız. Zemin fayansı ve duvar rengi uyumu ise ortamı yumuşatır. Zıt renkler ise karmaşa yaratır. Gizlenmiş aydınlatmalar, banyoları daha zevkli gösterir.

banyo dekorasyon

banyo dekorasyon

 

Ayna üzerine ya da dolap üzerine ilginç led ampuller kullanabilirsiniz.Sarı ışık her zaman ortamı yumuşatır, deneyebilirsiniz.  Banyo halınız ve klozet takımlarınızı kaymaz olanlardan alırsanız, kazaların önüne geçmiş olursunuz. Banyo setleri ise ortam rengine göre sade ya da renkli olabilir.

banyo dekorasyon modeli

banyo dekorasyon modeli

 

Ufak sepet içerisine koyacağınız kokulu sabunlar ise banyoyu daha şık gösterir. Banyonuzda yer varsa mutlaka aynalı dolap seçin. Ayna, banyoyu daha geniş gösterir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.