Parmak Arası Terlik Nasıl Giyilir?

Parmak arası terlikler genel olarak yaz aylarında ve plajlarda kullanılıyor. Klasik terliklere göre daha rahat ve hafif olmaları ise pek çok kişi tarafından bu terliklerin tercih edilmesine sebep oluyor.

Parmak arası terlik modelleri kalınlıklarına göre kendi aralarında birtakım çeşitlere ayrılırlar. İnce yapıya sahip olan parmak arası terlikleri gündelik kullanım içerisinde değil daha çok plajlarda ve havuz kenarlarında kullanmanız gereklidir.

parmak arası

parmak arası

Gündelik Kullanım için Parmak Arası Terlik Modelleri

Sokaklarda ve dış mekanlarda zeminde meydana gelen bakterilerin ayağınız ile temas etmemesi gereklidir. Şehir içerisinde gündelik kullanım için parmak arası terlik kullanmak istiyorsanız tabanı biraz daha yüksek ve kalın olan modelleri giymeniz gereklidir.

Parmak arası terlikleri giyerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ayağınız ile terliklere fazla baskı uygulamamanız gerektiğidir. Parmak arası terlikler ile yürürken aşırı güç uygularsanız terliğinizin dikişleri açılarak sizi yarı yolda bırakabilir.

terlik

terlik

Tatil bölgelerinde parmak arası terlik giyiyorsanız güneş ışınlarından etkilenmemesi için açık alanda fazla bırakmamalısınız. Güneş ışınlarından dolayı parmak arası terlikleriniz çabuk bir şekilde solmaya başlayabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir