Doğum Hikâyenizi Bize Anlatmak İster Misiniz?

Erkeklerin askerlik anılarının bitmediği gibi kadınların da doğum hikâyeleri bitmez. Anne adayları bebeklerini hissetmeye başladıkları anda kendilerini anne psikolojisine hazırlar. İlk aylar cicim ayı olarak sayılır ve gebeliğin en güzel dönemleri olarak nitelendirilir. Sonrasında kilo alma ile birlikte başlayan değişimler anne adayının hormonları üzerinde de aynı etkiyi gösterir.

Ay Ay Gebelik Gelişimi

Anne adayında hormonlara bağlı olarak değişen fiziksel ve psikolojik değişimler baba adayını da etkiler. Bu durumlar yer yer güzel anıların meydana gelmesini sağlarken kimi zamanlarda anne adaylarının stres olmasına neden olabilir. Bu dönemlerde en büyük görev baba adaylarına düşer. Anne adayına destek olması ve özellikle de gebeliğin son dönemlerine doğru onu rahatlatması gerekir.

doğum hikayeleri

doğum hikayeleri

Gebelik sürecinin doğum mucizesi ile tamamlanması her anne adayının en güzel hayalidir. Siz de gebelik ve doğum hikâyenizi bizimle paylaşabilirsiniz. Henüz tecrübesiz olan ve ilk doğumunu yapacak olan anne adaylarına destek olmaya ne dersiniz? Doğum hikâyeleri hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.gebelikveannelik.com/ adresini inceleyebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir